Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które ładniejsze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które ładniejsze?



Recommended Posts

A może ktoś z Was kupił Kubę z Tubądzina, jestem ciekawa jak to wygląda na ścianach, widziałam tylko wyklejone w sklepie i nie ma to takiego efektu jak całe pomieszczenie.

Zamierzam zrobić połaczenie Kuba3 i Kuba1 dać w środek decor Valadero obłozony z jednej i z drugiej cygaro. Na podłodze terakota

Kuba 3, po środku malutki rąbik z 6 gresów Kuba1. Może ktoś z Was ma już taką łazienkę? Byłabym ogromnie wdzięczna za zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam górną łazienkę z Kuby 1 i 3. Dekorów jako takich nie stosowałem. Zamiast tego kupiłem trochę mozaiki i glazurnik zrobił "niby" dekory. Przepraszam, że na zdjęciach nie jest posprzątane, ani ładnie zaarnżowane, ale to tylko zdjęcia z budowy.

http://foto.onet.pl/upload/5/77/_331625_n.jpg

http://foto.onet.pl/upload/21/4/_331626_n.jpg

http://foto.onet.pl/upload/10/77/_331627_n.jpg

Dodam, że Kuba bardzo ładnie wygląda oświetlona. Ale więcej powinno być taj jasnej. Na zdjęciach widać głównie te miejsca, gdzie zrobiłem tą ciemną...ale całe ściany w kształcie trapezu oraz ścianę z drzwiami (tą największą w łazience) mam w najjaśniejszej Kubie :)

 

Pozdrawiam

 

Tommco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piskosch i Tommco bardzo dziękuję za zdjęcia. Piekne łazienki. Rzeczywiście super prezentuje sie ta glazura, ale w połączeniu z jasną i ja tak właśnie mam zamiar zrobić a stelaż /obudowa wc/ chyba tez będzie z mozaiki, bo ona nadaje wnętrzu charakter.

Piskosch masz piękny dom. Dopracowany w każdym calu, elegancki.

Powiedz mi jaki masz kolor dachu czyzby bordo? A jaki kolor elewacji i z jakiej firmy, wygląda świetnie jasny i ciemny w połączeniu z ramkami wokół okien.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Koszt Miry jest zależny od jej koloru, ale wychodziła trochę drożej od MAPEI. Zdaje się, że koło 25zl/2kg i 50zl/5kg. Do tego są silikony idealnie dopasowane. W porównaniu z Mapei, Mira jest zdecydowanie bardziej gładka. Jak kupowałem to porównywałęm też parametry z kart technicznych i wychodziło na korzyść Miry. Trzeba tylko uważać, bo jest ona podobno dość specyficzna w użyciu. Bardziej przypomina plastelinę, i nie można jej przelać.

 

Pozdrawiam

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

akinom Zaryzykuę, że mozajki tańszej raczej nie kupisz. Jest ona rzeczywiście droga bardzo. Ja też płaciłem gdzieś między 250 a 300 zł. Tyle, że ja kupiłem jej 0,4 m.kw i użyłem jako dekorów. Od początku wiedziałem, że wanny, albo czegoś dużego nią nie wyłożę.

 

Jak chcesz to zobacz jak wyszło kilka postów wyżej.

 

Pozdrawiam

 

T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...